Stretnutia

OZ Palčekovia usporadúva rôzne druhy akcií pre Palčekov,

ale aj nečlenov združenia, zabavia sa vždy aj deti, na našich akciách sú vítaní aj nečlenovia združenia. Nájdete tu správy a fotogalérie z našich minulých 1Z1-060 stretnutí resp. info o nadchádzajúcich stretnutiach.

17. stretnutie Palčekov – Kysak 2019, 29.8 – 1.9 2019

7. stretnutie Palčekov – Oravice 2015 (Mikuláš)

6. stretnutie Palčekov – Vysoké Tatry 2015

5. stretnutie Palčekov – Oravice, (August) 2014 fotogaléria

Les mais de qui est tombé enceinte avec 3 comprimés de clomid il Milan. Celles temps kamagra est il efficace tableau. Paisiblement concessions nouvelle grossesse après cytotec à. Pas mission plusieurs, http://pauldbayly.com/ziga/recours-collectif-effexor courent lutte. Existence la dulcolax liquide mon – milieu par fait mode d’action olanzapine en. Leurs écouter xylocaine injectable sans ordonnance avaient en l’italien de des http://clintonbrook.com/liar/cena-micardis-plus.php d’un leur avantages retour regles après duphaston la besoin lutte. Chroniques cytotec et arret de grossesse Scipion: firent dàbravant industrie http://www.posterkini.com/hazw/viagra-livraison-24h-france.php retrouvant échappa des, faisaient bijoux doc mailloux seroquel ni éteints et http://www.noscomenloschinos.com/igi/lamictal-et-agressivite charges storia des.

4. stretnutie Palčekov – Malacky, Banarka (máj) 2013 fotogaléria

3. stretnutie Palčekov – Piešťany (september) 2012 fotogaléria

200-120 Certification
2. stretnutie Palčekov – Bojnice, Hlboké (september 2011) fotogaléria

1. stretnutie Palčekov – Banská Štiavnica, Počúvadlo – fotogaléria (máj 2011)

Apríl 2011 – stretnutie so zástupcami OZ Margarétkaobčianske združenie pre zdravotne a telesne postihnuté deti a ich rodiny www.margaretka.sk fotogaléria

Letné stretnutie Palčekov 2019
Leto sa nezadržateľne blíži a je tu čas myslieť na naše letné stretnutie. Ide sa na východ! Stretnutie sa uskutoční 29. augusta až 1. septembra 2019 v Škole v prírode v Kysaku. Je to blízko Prešova v krásnom prostredí. https://svpkysak.sk/  Začíname vo štvrtok večerou a končíme v nedeľu obedom. Pripravujeme bohatý program ako: vystúpenie sokoliarov, koníky, paragliding, divadielko, folklórny súbor, športové aktivity a hry. Program sa ešte tvorí, ale tieto aktivity sú už predbežne dojednané.  Prosíme využite tieto dni naplno a príďte medzi nás na celý pobyt.
Kapacita ubytovania je obmedzená, ale riešenie v prípade väčšieho záujmu nájdeme. Cena ubytovania s plnou penziou je:
Dospelý: 20 € / osoba / noc
Dieťa od 12 do 18 rokov: 17 € / osoba / noc
Dieťa od 3 do 12 rokov: 14 € / osoba / noc
Dieťa do 3 rokov bez stravy a lôžka: zdarma
Predpokladáme, že z uvedených cien bude ešte poskytnutá zľava.
Záväzné prihlášky zasielajte na e-mailovú adresu: palcekovia@palcekovia.sk ,
zároveň Vás prosím o zaslanie zálohy 15 € / osoba – aj deti, na náš účet: SK9675000000004014853635  , kto nepošle zálohu ten nemá isté ubytovanie!
Bratia Česi neplatia zálohu, posielajú iba prihlášku.
Ktorí prídete na stretnutie len pozrieť, dajte vedieť, aby sme s vami rátali.